ozan2327's Instagram Profile
Add to circle
Instagram photo by ozan2327 - Ekrana sığmaz  daha da yazacaklarim  Öyle işte. Öyle .  VEDALAR DOĞRU DEĞİL. AGLARSAM SUSTURMAYIN LAN !!
- Ekrana sığmaz daha da yazacaklarim Öyle işte. Öyle . VEDALAR DOĞRU DEĞİL. AGLARSAM SUSTURMAYIN LAN !!
ozan2327 ozan2327
mervedvl - Deli çocuk döktürmüşsün yine ☺️Yarın soru tahminine vAr mısın yine amfide gelenek devam etsin mi 💪 @ozan2327
ozan2327 - ozan Develicannnn ayipsinnnn bu sefer bende tahminde bulunurummm :) canimsin anfide beraberukk :) iyi çalışmalar bu arada /) @mervedvl :)
mervedvl - Tamamdır Ozancan kulağım sende yarın 💪 iyi çalışmalarrr :) @ozan2327
Instagram photo by ozan2327 - Ki zaavaaa ki zavaaaaaa Ahajgsjahsjsjsjsjsjsjsjsjsj  Nerelerdeydik lan biz :))
- Ki zaavaaa ki zavaaaaaa Ahajgsjahsjsjsjsjsjsjsjsjsj Nerelerdeydik lan biz :))
ozan2327 ozan2327
mizginktlu - MİZGİN KUTLU Valla helal olsun bi an babamin arabasi gibi hissettim :)) : D
ozan2327 - ozan @mizginktlu :)) hakajaja :)) dün fenaydi yaa yorumu bile bugün yazabiliyorum :))
Instagram photo by ozan2327 - Bodrum Kat 4.sayı. Ömrümün en güzel sevdasına yani Ada'ya yazılmış bir şiirim,  Sayfasında onun kadar sessiz sizleri bekliyor. " Ada, çatısı olmayan şiirlerde; bulutların biricik sevgilisi. "  #bodrumkatdergi  #kitap #kitapsever #okumahalleri  #yazar #edebiyat #şiir #şiirsever #Ada #şiirAdada  #dergi #bodrumkatdergi
- Bodrum Kat 4.sayı. Ömrümün en güzel sevdasına yani Ada'ya yazılmış bir şiirim, Sayfasında onun kadar sessiz sizleri bekliyor. " Ada, çatısı olmayan şiirlerde; bulutların biricik sevgilisi. " #bodrumkatdergi #kitap #kitapsever #okumahalleri #yazar #edebiyat #şiir #şiirsever #Ada #şi...
ozan2327 ozan2327
ozan2327 - ozan Tamamdir güzel okuyucu sevgili arkadaşim lisem canım :) @aslihantzby :) haberlesiyoruz :)
melisstumbul - melis tumbul Kalemine sağlık, bayıldım.
ozan2327 - ozan @melisstumbul Melis... sana ulaştımi dergi?.. okunmuş mu sen tarafından. Çok özel mutlu oldum. Yazamiyorum biliyorsun nedenlerimizi...
melisstumbul - melis tumbul Denk geldim diyelim, bundan sonra ulaşmak için bir adım attım fakat. Devamını bekliyorum.. @ozan2327
ozan2327 - ozan Bizatihi sana ben yollarım dergiyi sen hiç merak etmeyesin @melisstumbul artık senin gözlerin okuyacağı bodrum kattan ben sorumluyum :) yorumun için çok teşekkür ederim. Onur duydum.
melisstumbul - melis tumbul Çok sevinirim ozan, sevgiyle kal :) @ozan2327
ozan2327 - ozan Sevgiyle kal :) @melisstumbul :)
kirli_kirpi - @ozan2327 ne zaman ulaştırırsın? En azından dergiyi ulaştırır mısın cumartesiye kadar
Instagram photo by ozan2327 - °•○● Makbule gelmiş okula. Okula gelmiş Makbule. Gelmiş okula Makbule. Makbule okula gelmiş. Gelmiş Makbule okula. Okula Makbule gelmiş.  #Makbule #okula #gelmiş -varsa bir BODRUM KAT DERGİNİZİ alırım :) / var tabi var olmaz mı :) buyrunn kendisi sizin:) 23 Mart 2015 :)
- °•○● Makbule gelmiş okula. Okula gelmiş Makbule. Gelmiş okula Makbule. Makbule okula gelmiş. Gelmiş Makbule okula. Okula Makbule gelmiş. #Makbule #okula #gelmiş -varsa bir BODRUM KAT DERGİNİZİ alırım :) / var tabi var olmaz mı :) buyrunn kendisi sizin:) 23 Mart 2015 :)
ozan2327 ozan2327
makbuletopall - Makbule Topal Hoş geldim, hoş gördüm, bugünden sonra insanin okul olasi bile gelebiliyormuş haahshdhdh BODRUM KAT'iyla kahvesiyle rüzgariyla hirkasiyla notuyla güzel gündü efenim :)
ozan2327 - ozan @makbuletopall beni anliyosun artik :) bide sen tam yağmur sonrası geldin bahar falan kampus falan :) hoş gelmissin ")
ozan2327 - ozan @selingr 113 SERKÜL ( her daim :) )